Vārda dienas: Sindija, Sintija, Elfrīda
Jaunumi
Arhīvs

AKTUĀLI PAR PENSIJU FONDIEM!

 Vai tu seko līdzi savam 2. pensiju līmenim?! Pārsteidzoši daudzi to nedara, kaut gan 2.pensiju fonda līdzekļi ir Tava nauda, kuru saņemsi vecumdienās! Un, ja ir zems ienesīgums vai pat ienesīguma nav, tad tā ir tikai katra paša atbildība par savām vecumdienām! 
Pensiju pārvaldītāju var mainīt vienu reizi gadā, un to var katrs mājās izdarīt www/latvija.lv, informāciju par pensiju fondiem var iegūt arī mājas lapā www.manapensija.lv.
Turpinot pensiju tēmu, ir arī brīvprātīgās iemaksas katram savā privātajā pensiju fondā (3. pensiju līmenis) vai līdzvērtīgs produkts ir dzīvības apdrošināšana ar uzkrāšanu! 
Atgriežoties pie 3. pensiju līmeņa, der zināt, ka Tev ir tiesības interesēties par fonda darbību, iegūt pilnīgu pārskatu par tā finansiālās darbības rezultātiem.
Ja Tevi neapmierina izvēlētā pensiju fonda darbība, Tev ir tiesības pārskaitīt uzkrāto pensijas kapitālu uz citu pensiju fondu.
Kad darba devējs veic iemaksas privātajā pensiju fondā Tavā labā, viņam ir tiesības uz visiem likumdošanā paredzētajiem sociālā, iedzīvotāju ienākuma un uzņēmuma ienākuma nodokļu atvieglojumiem.
Ja iemaksas privātajā pensiju fondā veic Tu pats, tad arī Tev ir tiesības saņemt likumdošanā paredzētos iedzīvotāju ienākuma nodokļa atvieglojumus. Pēc attiecīgā gada beigām iesniedzot Valsts ieņēmumu dienestā Gada ienākumu deklarāciju! 
Arī mēs sekojam līdzi 2.,3. pensiju līmeņa aktualitātēm. 
!!! Diemžēl šobrīd Latvijā 2. pensiju līmenis nemantojas, bet....... ja pensionējoties VSAA piesakās uz Mūža polisi, tad Tavs 2. pensiju līmenis mantosies! Diemžēl daudzi to nezina! Jautā par to droši VSAA! Viņi to zin, tikai iespējams dažreiz noklusē! Sīkāka info http://www.laa.lv/…/apdrosinas…/muza-pensijas-apdrosinasana/ !!!
Jautā droši arī mums! Tel. nr. 28633520, Agnese