Vārda dienas: Mētra, Evelīna, Aurēlija
Elektroniska iesniegšana

Valsts ieņēmumu dienests (VID) atgādina, ka 2016.gada 1.martā ir sākusies gada ienākumu deklarācijas iesniegšana gan tiem nodokļu maksātājiem, kam tas jādara obligāti (šogad arī visām fiziskajām personām – saimnieciskās darbības veicējiem), gan tiem, kuri to vēlas darīt brīvprātīgi, lai saņemtu iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksu par ārstniecības, izglītības un citiem attaisnotajiem izdevumiem.

Gada ienākumu deklarācijas par 2015. gadā gūtajiem ienākumiem ir jāiesniedz tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri 

Lai iesniegtu gada ienākumu deklarāciju, izmantojot eklektronisko deklarēšanās sistēmu (EDS), ir:

1)  jābūt reģistrētam kā EDS lietotājam (skat. VID mājas lapā – kā kļūt par EDS lietotāju), vai jāielogojas caur www. latvija.lv ar internetbankas datiem

2)  jāizveido un jāaizpilda EDS jauns dokuments „Gada ienākumu deklarācija” un jāpievieno nepieciešamie dokumenti (skanētā veidā)

 Piedāvājam elektroniski iesniegt Gada ienākumu deklarāciju. To var izdarit, ja iepriekš bijis noslēgts līgums par EDS izmantošanu ar savu identifikatoru un paroli, vai arī caur www.latvija.lv ar savu internetbankas kodu karti vai kalkulatoru.

Ja jums nav savs e-pasts, piedāvājam izmantot šim nolūkam izveidoto e-pastu: eds@agande.lv

Sīkākai informācijai sazināties ar SIA "Agande Finanses" grāmatvedības speciālistiem, zvanot tel. 29224634, rakstot e-pastus, sīkāk skatīt sadaļu Kontakti.