Vārda dienas: Andrejs, Andrievs, Andris

SIA "Agande Finanses" darbojas kopš 2004. gada jūnija.

Galvenie darbības virzieni - grāmatvedības, ekonomikas un juridisko pakalpojumu sniegšana.

SIA "Agande Finanses" priekšrocība - komplekss pakalpojums: sabiedrības dibināšana, grāmatvedības apkalpošana, biznesa plāna izstrāde, ekonomiskās analīzes veikšana, kā arī apdrošināšanas polišu izdošana un dažādi tehniskie piedāvājumi - kopēšana, dokumentu iesiešana u.c. Tas viss vienuviet - pie mums!

Izmantojot mūsu pakalpojumus, jums vairāk laika un līdzekļu atliks sava uzņēmuma veiksmīgai darbībai. Jūs ietaupiet savu naudu, jo par darbinieku kvalifikācijas celšanu un nodokļu likumdošanas bāzes uzturēšanu,  darba vietas iekārtošanu maksājam mēs!

 

Jaunumi
Arhīvs

Covid 19 situācija

22.10.2021

No 2021. gada 21. oktobra līdz 15. novembrim strādājam attālināti. Dokumentus varat atstāt mūsu pastkastītēs Tūristu iela 1, 1. stāvā. Vai zvaniet uz biroja mobilo tel. 29224634.

Vai savai grāmatvedei personīgi. 

Arī šis lokdauns mūs jāpārcieš, lai tiktos klātienē pēc situācijas normalizēšanās. 

Mūsu darbs neapstājas. 

Lasīt

COVID-19 atbalsts lauksaimniekiem

16.04.2020

Saskaņā 14. aprīļa valdības sēdē izskatīto projektu par atbalstu saistībā Covid-19 izplatības negatīvo ietekmi, atbalstam par slaucamu govi vai realizētu liellopu nebūs jāpiesakās, - pamatojoties uz Lauksaimniecības datu centra un Lauku atbalsta dienesta datubāzēs uzkrāto informāciju, Lauku atbalsta dienests atbalstu aprēķinās un ieskaitīs ražotāju kontā.

Taču, atbalsts tiks rēķināts un piešķirts tikai tad, ja jūlijā Zemkopības ministrijas veiktie aprēķini par ienākumu samazinājumu attiecīgajā nozarē apliecinās, ka ražotāju ieņēmumi valsts griezumā šogad laikā no aprīļa līdz jūnijam (ieskaitot) ir samazinājušies par 20 procentiem vai vairāk.

Apgrozījuma izmaiņas savukārt tiks vērtētas attiecībā uz atbalstu par apgrozījuma samazinājuma radītajām grūtībām. Šeit atbalsts būs pieejams pārstrādes uzņēmumiem, kā arī primārajiem lauksaimniecības ražotājiem, kuri nesaņems atbalstu ienākumu stabilizēšanai (sk. iepriekšminēto). Šajā gadījumā apgrozījuma samazinājums tiks vērtēts katra uzņēmuma (ražotāja) individuālajā līmenī, pēc operatīvo bilanču un peļņas-zaudējumu aprēķina datiem.

Zigmārs Ķikāns ZM Tirgus un tiešā atbalsta departamenta Direktors

Lasīt

JAUNUMI 2020

07.01.2020

No 2020.gada paaugstina maksimālo gada neapliekamo minimumu līdz 3600 euro gadā (300 euro mēnesī) un apliekamos ienākumus, kam piemērojams maksimālais neapliekamais minimums, līdz 6000 euro gadā (500 euro mēnesī). Tādējādi no 2020.gada maksimālais neapliekamais minimums 300 euro mēnesī tiks piemērots tiem iedzīvotājiem, kuru ienākumi nepārsniedz 500 euro mēnesī.

Atvieglojuma apmērs par apgādībā esošu personu 2020. gadā ir 3000 euro (mēnesī – 250 euro).

Komandējumi.  Līdzšinējā dienas naudas norma Latvijā paaugstināta līdz 8 euro un izdevumu norma par viesnīcu Rīgā – 120 euro par diennakti un citās apdzīvotās vietās – 60 euro par diennakti. 

PVN

Atcelts reverssBūvizstrādājumu, sadzīves elektronisko iekārtu un sadzīves elektroniskās aparatūras piegādēm būs piemērojama vispārīgā PVN maksāšanas kārtība. Proti, tiek atcelts īpašais nodokļa piemērošanas režīms. 

Lasīt