Vārda dienas: Dana, Dans, Danute, Edgars

SIA "Agande Finanses" darbojas kopš 2004. gada jūnija.

Galvenie darbības virzieni - grāmatvedības, ekonomikas un juridisko pakalpojumu sniegšana.

SIA "Agande Finanses" priekšrocība - komplekss pakalpojums: sabiedrības dibināšana, grāmatvedības apkalpošana, biznesa plāna izstrāde, ekonomiskās analīzes veikšana, kā arī apdrošināšanas polišu izdošana un dažādi tehniskie piedāvājumi - kopēšana, dokumentu iesiešana u.c. Tas viss vienuviet - pie mums!

Izmantojot mūsu pakalpojumus, jums vairāk laika un līdzekļu atliks sava uzņēmuma veiksmīgai darbībai. Jūs ietaupiet savu naudu, jo par darbinieku kvalifikācijas celšanu un nodokļu likumdošanas bāzes uzturēšanu,  darba vietas iekārtošanu maksājam mēs!

 

Jaunumi
Arhīvs

JAUNUMI 2020

07.01.2020

No 2020.gada paaugstina maksimālo gada neapliekamo minimumu līdz 3600 euro gadā (300 euro mēnesī) un apliekamos ienākumus, kam piemērojams maksimālais neapliekamais minimums, līdz 6000 euro gadā (500 euro mēnesī). Tādējādi no 2020.gada maksimālais neapliekamais minimums 300 euro mēnesī tiks piemērots tiem iedzīvotājiem, kuru ienākumi nepārsniedz 500 euro mēnesī.

Atvieglojuma apmērs par apgādībā esošu personu 2020. gadā ir 3000 euro (mēnesī – 250 euro).

Komandējumi.  Līdzšinējā dienas naudas norma Latvijā paaugstināta līdz 8 euro un izdevumu norma par viesnīcu Rīgā – 120 euro par diennakti un citās apdzīvotās vietās – 60 euro par diennakti. 

PVN

Atcelts reverssBūvizstrādājumu, sadzīves elektronisko iekārtu un sadzīves elektroniskās aparatūras piegādēm būs piemērojama vispārīgā PVN maksāšanas kārtība. Proti, tiek atcelts īpašais nodokļa piemērošanas režīms. 

Lasīt

PIETEIKŠANĀS KREDĪTPROCENTU SUBSĪDIJĀM LĪDZ 20. OKTOBRIM

04.10.2019

No 2019.gada 1.oktobra līdz 20.oktobrim primārie lauksaimniecības produkcijas ražotāji, lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības, lauksaimniecības produktu pārstrādes komersanti, pretendenti, kas darbojas zvejniecībā un zvejas produktu apstrādē varēs pieteikties atbalstam kredītprocentu daļējai dzēšanai.

Minēto atbalstu var saņemt pretendenti par laikposmā no 2018.gada 1.oktobra līdz 2019.gada 30.septembrim faktiski samaksātajiem īstermiņa aizdevuma vai ilgtermiņa aizdevuma vai finanšu līzinga procentiem.

Atbalsta apmērs ir summa, kas nepārsniedz aizdevuma gada procentu likmi 4 procentu apmērā vai faktisko likmi, ja kredītprocentu likme ir mazāka par 4 procentiem.

Iesniegumu var  iesniegt tikai izmantojot Lauku atbalsta dienesta Elektronisko pieteikšanās sistēmu (EPS). 

De minimis veidlapa ir jāazpilda EDS un pieteikumā ir jānorāda tikai veidlapas identifikācijas Nr. 

Šobrīd jāpasūta izziņas no kredītiestādēm un līzinga kompānijām. 

Sīkāka info: LAD mājas lapā

Lasīt

Mums 15 gadu jubileja!

12.06.2019

Mēs šonedēļ svinēsim 15 gadu jubileju. To pasvinēsim pie kūciņas, un nelielā izbraucienā uz Jaunlutriņu pagastu, bet dāvanu varam pasniegt mūsu topošajiem klientiem, pirmajiem 3 mēnešiem grāmatvedības ārpakalpojumam 15% atlaide. Nāc ciemos, pacienāsim ar kūku, un visu izrunāsim!

Lasīt