Vārda dienas: Maigurs, Mārica, Māris

SIA "Agande Finanses" darbojas kopš 2004. gada jūnija.

Galvenie darbības virzieni - grāmatvedības, ekonomikas un juridisko pakalpojumu sniegšana.

SIA "Agande Finanses" priekšrocība - komplekss pakalpojums: sabiedrības dibināšana, grāmatvedības apkalpošana, biznesa plāna izstrāde, ekonomiskās analīzes veikšana, kā arī apdrošināšanas polišu izdošana un dažādi tehniskie piedāvājumi - kopēšana, dokumentu iesiešana u.c. Tas viss vienuviet - pie mums!

Izmantojot mūsu pakalpojumus, jums vairāk laika un līdzekļu atliks sava uzņēmuma veiksmīgai darbībai. Jūs ietaupiet savu naudu, jo par darbinieku kvalifikācijas celšanu un nodokļu likumdošanas bāzes uzturēšanu,  darba vietas iekārtošanu maksājam mēs!

 

Jaunumi
Arhīvs

No 21. novembra līdz 21. decembrim atvērta pietiekšanās ES atbalsta programmā Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās.

28.10.2016

No 21. novembra līdz 21. decembrim atvērta pietiekšanās ES atbalsta programmā Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās. 
Attiecināmās izmaksas:
investīcijas tādu jaunu iekārtu, tehnikas, aprīkojuma, informācijas tehnoloģiju un programmu nodrošinājuma iegādei un uzstādīšanai, kas paredzētas nepārstrādāto lauksaimniecības produktu ražošanai, un ar to saistītai iepakošanai un pirmapstrādei, kā arī ilggadīgo augļkopības kultūraugu (izņemot zemenes) stādu iegādei, stādījumu balstu sistēmu, žogu, žogu balstu iegādei, uzstādīšanai un stādījumu ierīkošanai
 . Maksimālā  atbalsta intensitāte ir 50% no attiecināmajām izmaksām, izņemot atbalstu jaunajiem  lauksaimniekiem.

 

Lasīt

Nākamgad netiks ieviesti ierobežojumi attiecībā uz mikrouzņēmumu nozarēm

28.09.2016

Otrdien, 27. septembrī, Ministru kabineta sēdē izskatīti grozījumi Mikrouzņēmumu nodokļa likumā. Tie paredz, ka no 2017. gada netiks ieviesti ierobežojumi attiecībā uz nozarēm, kurās mikrouzņēmums ir tiesīgs būt par mikrouzņēmuma nodokļa maksātāju.

 

 

Lasīt

Atbalsts īslaicīgai piena ražošanas samazināšanai

15.09.2016

 No šodienas, 15. septembra, Lauku Atbalsta Dienestā var pieteikties atbalstam par īslaicīgu piena ražošanas samazināšanu. Atbalstu izmaksās (kā kompensācijas maksājumu) par nepiegādāto piena daudzumu pirmajam pircējam laika periodā no 2016.gada 1.oktobra līdz 31.decembrim (samazināšanas periods) salīdzinājumā ar piegādāto piena daudzumu laika periodā no 2015.gada 1.oktobra līdz 31.decembrim (references periods). 
 

Lasīt